Αριστερό μισό φτερό για ρυμουλκούμενο DOMAR DR1014001 θόλος τροχού 400/240mm
  • Το αριστερό μισό φτερό DOMAR DR1014001 έχει μήκος 400 mm και πλάτος 240 mm. Προστατεύει το ρυμουλκούμενο και το φορτίο από μηχανικές ζημιές και προστατεύει τους άλλους χρήστες του δρόμου από πιτσιλιές λάσπης και πετρών.
Παραγωγός: DOMAR
Σελίδα συναρμολόγησης: αριστερά
Μήκος πτέρυγας: 400 mm
Πλάτος πτέρυγας: 240 mm
Ύψος πτέρυγας: 375 mm
Οπές τοποθέτησης: όχι
Προσθήκη για σύγκριση
Γρήγορες αγορές 1-Click(χωρίς εγγραφή)
    Ζητήστε ένα προϊόν
    Γράψτε τη γνώμη σας
    Η γνώμη σας:
    5/5
    Προσθέστε τη δική σας φωτογραφία προϊόντος:
    [παραγωγός]
    Το αριστερό μισό λασπωτήρα DR1014001 της DOMAR τοποθετείται στην αριστερή πλευρά του οχήματος (όταν το βλέπετε προς την κατεύθυνση του ταξιδιού). Αυτό το συμπαγές και ανθεκτικό μισό λασπωτήρα έχει σχεδιαστεί για να προστατεύει τους τροχούς των ρυμουλκούμενων, των ελαφρών γεωργικών ή κατασκευαστικών μηχανημάτων και άλλων επαγγελματικών οχημάτων. Με διαστάσεις μήκους 400 mm, πλάτους 240 mm και ύψους 375 mm , είναι ιδανικό για περιοχές που απαιτούν αποτελεσματική προστασία από νερό, λάσπη και ψεκασμό βράχων, ενώ παράλληλα εξοικονομεί χώρο. Δεν διαθέτει εργοστασιακές οπές στερέωσης , επιτρέποντας στον χρήστη να προσαρμόζει ελεύθερα τα σημεία στερέωσης στο συγκεκριμένο σχεδιασμό του οχήματος. Η επίπεδη βάση του, με πρόσθετη ανάγλυφη επένδυση που σκληραίνει το λασπωτήρα, επιτρέπει την εύκολη σύνδεση απευθείας στο πλαίσιο, εξασφαλίζοντας γρήγορη και βολική εγκατάσταση.
    Παραγωγός
    DOMAR
    Κωδικός προϊόντος
    UT016171
    Σελίδα συναρμολόγησης
    αριστερά
    Μήκος πτέρυγας
    400 mm
    Πλάτος πτέρυγας
    240 mm
    Ύψος πτέρυγας
    375 mm
    Πάχος φτερού
    3 mm